Britisch silver shorthair cats  

Archiv

 

 Výstava  v Chodové Plané 4.9.2011

  Na výstavu jede Isolda Gracia da Bonaccia. Bude poprvé v otevřené třídě. Je v neuznané barvě Bri bs 2133. Beru Diega jako kamaráda pro Isoldu do společné klece.  Diego bude ve tř. 12, je to kotě. Doufám, že všechno zvládneme.

 

 

Výstava v Příbrami dne 6.6. a 7.6..

Kocourek Bernard Z Glenkirku dostal v sobotu EX3 a v neděli získal druhý titul CAC.

Výstava byla pro nás úspěšná.

1. Národní výstava  Stříbro dne 8.8.2009

Na tuto výstavu pojedu opět s Berníkem ,budeme soutěžit o titul šampiona.
 
9.8.2009
 
Národní výstava ve Stříbře dopadla pro nás docela dobře, když mám na mysli předvedení vrhu  C.
Naši kocourci dostali krásný posudek V1 a stali se také vítězové BIS. Paní Mastrangello je velmi chválila a také je nominovala.
Náš Berníček ale neuspěl, jak jsem si to přestavovala. Dostal také velmi krásný posudek ze 4 lilových kocourů, ale Cace jsme nezískali. Letos ho již nechám v klidu a příští rok vyrazíme do boje o poslední titul do Plzně, kde je každoročně MVK.
 5.10.2009
 Dostala jsem zprávu, že Kolinek byl na výstavě v Liberci a vše zvládl na V1 a ještě byl ve výběru do nominace. Pro 6 měsíčního Kolinka je to velký úspěch , ale především je to zásluha za úžasnou péči a pěknou prezentaci na výstavě, slečny Radky Kreibichové a i celé její rodiny. Tímto jim moc gratuluji a děkuji za veškerou lásku a  péči, kterou věnují  svým miláčkům. P1040350.JPG [40 KB]  P1040365.JPG [39 KB]  P1040370.JPG [39 KB]  P1040410.JPG [88 KB]  
 
 
29.11.2009
 
Národní výstava v Kladně byla pro Cedrica a Camerona dalším zážitkem v jejich kočičím žití.

Hlavně jsem se potkali se známmými chovateli, vyměnili zkušennosti, jak již to tak bývá. Také jsme viděli Pepínovo potomky. Setkali jsme se tam s Kreibichovými, kteří mají od nás Collinka(Kolouška).

Stal se zněj úžasný kocour, který s přehledem vyhrál nominaci  a proměnil BIV. 29.11.2009  

 

 

Další úspěch slavil ve speciální show koček s odznaky. Mám velkou radost a i když jsem  rodině Kreibichových blahopřála, musím ještě to udělat na stránkách. Naši dva zbylí kluci se také nevedli špatně. Cedric byl velmi pěkně ohodnocen paní Němcovou , která se rozplývala nad jeho postavou, srstí a krásně vybarvenými odznaky. Dostal V1 a byl pozván do rozstřelu do nom BIV. Vyhrála to nad všemi nahatka. Cameronka posuzovala paní Říhová a i ona napsla, že je to mohutný osvalený kocour, krásná stavba těla, krátké nohy, malá ouška a krásně modré oči, srst ex. Protože byl v konkurenci s Colinkem, doufala jsem, že ocenění získá Colinek a také to tak bylo. Cameron dostal tedy V2. Nešla jsem na výstavu s nějakými  ambicemi  na vítěze, jen aby zase kluci nasáli jinou než domácí atmosféru. Přesto jsem z nich měla radost, byli oba velmi ukáznění při posuzování.

Také jsem mluvila s majitelkou kočičky Noami Lenkat, dcerou našeho Pepína. Noami dostala posledního Cace a je šampionkou. Gratulujeme.

Collinek alias Koloušek v kleci a s paničkou

  

Cedric a Cameron  v kleci
                                                       

 

Koloušek jako vítěz     BIV                                                                  První stewardka zprava s Kolouškem   v nomin.                                                             

6.1.2010    Dnes byla na kastraci náš kocourek s krémovými odznaky Cedric. Doufáme, že bude již klid a stane se z něj  gaučák. 

 10. února.2010     Kocourci Cameron a Cedric již mají nové domovy. Přejeme našim kocourkům šťastný a spokjený život  naplněný radostí se svými novými páníčky.  

TOPlist